Обява
Easy Consult

About the job Senior PHP Developer (Varna or Remote)- Варна
Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, с над 15 години опит в областта на управлението и развитието на човешките ресурси и подбора на персонал. През последните няколко години развихме експертиза, изградихме специализирани екипи и оптимизирахме услугите си, за да отговорим на специфичните нужди на динамично развиващият се ИКТ сектор.

Обслужваме нуждите на местни и международни бизнес партньори и се стремим да предлагаме на кандидатите си множество възможности за разширяване на кръгозора, усъвършенстване на уменията и кариерно развитие в ИТ сферата.

В търсене сме на старши 𝗣𝗛𝗣 разработчик за наш партньор - технологична компания, която е лидер в предоставянето на облачно базиран софтуер за payroll към международни компании опериращи в глобален мащаб. Позицията е за гр. Варна, но при успешна кандидатура може да се предостави работа от вкъщи, както сега, така и след епидемиологичната обстановка.

Отговорности:

- Преглеждане, разработване и имплементиране на много-наемателни SaaS финтех приложения;

- Разработване на нови функции към сегашните проекти на компанията;

- Автоматизиране на процесите в компанията;

- Комуникация с продуктовия собственик, главния инженер и външния екип по разработка;

- Разработване на RESTful интеграции с други системи като HRM, Finance, ERP, Payments Systems;

- Ръководене на вътрешнофирмения развоен екип.

Изисквания:

- 5+ години стаж в развойната дейност с PHP и фреймуъркове като 𝗦𝘆𝗺𝗳𝗼𝗻𝘆, Zend, Laravel и пр.;

- Дълбоки познания в различните RESTful модели и API имплементации;

- Силни познания в разработката с релационни бази от данни;

- Опит с AWS облачна архитектура ( S3, EC2, EC5, Cloudwatch, Lambda );

- Английски на работно ниво.

Компанията е готова да предложи:

- Атрактивно заплащане;

- Допълнително социално осигуряване;

- Страхотен международен екип от професионалисти, които винаги ще ти окажат подкрепа;

- Професионални обучения според интересите на служителите;

- Модерен офис със страхотна локация – сърцето на град Варна.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална професионална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
бул. Сливница 24-26, ет. 3, офис 15
Дата:
21.Май.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК