Обява
Баумакс България ЕООД

Ръководител отдел Градина / Заместник-управител на магазин- Русе
Описание
Ръководител отдел Градина / Заместник-управител на магазин
НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HomeMax в гр.Варна!

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

За да подпомогнем мениджърския си екип търсим ангажиран и мотивиран служител за позицията:

ЗАМЕСТНИК-УПРАВИТЕЛ НА МАГАЗИН с профил Градина и градинска техника

Основни задължения:

• Управлява всички процеси във връзка с ефективната работа на отдела, за който отговаря
• Организира и управлява поверения му екип
• Управлява стокови наличности
• Работи за реализиране на фирмените цели и политика
• Участва в подбора, обучението и развитието на персонала
• Замества Управителя на магазина

Изисквания:

• Минимум 2 години опит на ръководна позиция в търговията
• Високо ниво на организаторски компетенции
• Висока степен на мотивация, ангажираност и насоченост към резултатите
• Ориентираност към клиентите
• Готовност за взимане на решения и поемане на отговорност

Добрите познания по английски език (писмено и говоримо) ще се считат за предимство.

Ние предлагаме:

• Самостоятелно ръководене на голям екип
• Възможност за професионално израстване
• Атрактивно заплащане и добър социален пакет
• Коректни трудови и работни взаимоотношения

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и считате, че отговаряте на изискванията, то ние очакваме още днес кандидатурата Ви. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
14.Септември.2022
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК