Обява
Gi Group

Project Manager with English + German or French- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е международна компания, оперираща в IT сферата, която търси мотивиран Project Manager, който да се присъедини към екип от опитни специалисти. Като Project Manager вие ще отговаряте за планирането, организирането и управлението на проекти от началото до края, гарантирайки навременното им изпълнение в рамките на бюджета и обхвата.

Отговорности:

Планирайте и приоритизирайте проекти въз основа на бизнес нужди и изисквания на клиентите;
Разработете подробни планове за проект, графици и бюджети;
Наблюдавайте напредъка на проекта, адресирайте проблемите и коригирайте плановете, ако е необходимо;
Комуникирайте редовно с членовете на екипа, заинтересованите страни и ръководството относно напредъка на проекта;
Гарантиране на спазването на сроковете, бюджетните ограничения и качеството на проекта;
Идентифицирайте и управлявайте рисковете, свързани с проекта;
Осигуряване на успешното приключване на проекта, включително докладване на резултатите и предоставяне на обратна връзка на екипа;

Изисквания:

Релевантно висше образование;
Отличен английски език;
Отличен Немски или Френски
Опит в управление на проекти;
Отлични умения за планиране, организиране и управление на проекти;
Силни комуникационни и лидерски умения;
Способност за работа ефективно в бързо променяща се, мултикултурна среда;
Добри умения за решаване на проблеми и аналитично мислене;
Опит с MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, MS Project;

Предложението:

Мотивиращо възнаграждение;
Ваучери за храна;
Допълнителна здравна застраховка;
Мултиспорт карта;
Стабилна работа в мултинационална компания с история и традиции;
Възможност за работа с млади специалисти;
Възможност за бързо растяща кариера.

Ако смятате, че имате необходимите умения и опит и искате да поемете по нова обещаваща кариерна пътека, моля, изпратете автобиографията си на Английски език. Очакваме с нетърпение да разгледаме кандидатурата ви!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.