Обява
Gi Group

Младши Системен Администратор- Варна
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е най-голямата хотелиерска компания в България, която притежава три курорта по българското Черноморие и управлява множество дъщерни компании в индустрии, подкрепящи основния бизнес - транспорт, медицина и балнеология, туроператорска дейност, строителство и др.

Във връзка с разрастването и развитието на бизнеса на компанията, търсим мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Младши Системен Администратор

Отговорности:

Инсталира, конфигурира и поддържа работни станции c OS Windows в мрежова среда Windows Server и офис пакет Open Office, Microsoft Office, офис приложения, Networking: TCP/IP базирани мрежи;
Инсталира локални, мрежови принтери и други периферни устройства;
Конфигурира, настройва и поддържа офис приложения, софтуер за локализация на работната среда, антивирусни пакети и други;
Администрира ТСР/1Р мрежи и услуги, администрира активни мрежови LAN/WAN устройства – модеми;
Извършва техническа поддръжка и ремонт на наличния хардуер и прави предложения за периодично технологично обновяване;
Извършва периодична актуализация на операционните системи или приложен софтуер. Анализира нуждите от промяна в текущия специализиран софтуер и изготвя доклад за съответните такива;
Докладва на IT мениджър за всички текущи проблеми във връзка с наличния хардуер и софтуер; прави предложения за закупуване и модернизиране на съществуващи програмни продукти, като извършва инсталирането и поддържането им;

Изисквания:

Образование в сферата на Компютърните системи и технологии;
Опит в областа на системната администрация и техническа поддръжка;
Познания и опит с Windows OS, MS Office, офис приложения, Networking:TCP/IP базирани мрежи;
Разбиране и познаване на Linux OS ще се счита за предимство;
Владеене на английски език – работно ниво;
Много добри умения за планиране и приоритизиране на работата;
Готовност за поемане на отговорност и инициативност;
Комуникативност и умения за работа в екип.
Компанията предлага:
Предизвикателна позиция в стабилна компания с установени стандарти на работа и екип от професионалисти;
Стимулираща и подкрепяща работна среда, въвеждащо обучение;
Възможност за дългосрочно професионално развитие в стабилна компания;
Осигурен транспорт;
Служебен автомобил, при необходимост;
Мотивиращо възнаграждение и социален пакет.
Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
30.Март.2020
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК