Обява
Gi Group

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК (ХЛАДИЛНА И КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА)- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият доверен партньор е Carrier, американска мултинационална корпорация за отопление, вентилация и климатизация, охлаждане и противопожарно и охранително оборудване. Това е компания от новатори и специалисти по решаване на проблеми, които са обединени от The Carrier Way - нашата визия, ценности и култура.
Компанията се стреми да осигурим чудесно място за работа, което привлича, развива и задържа най-добрите таланти, насърчава ангажираността на служителите, насърчава работата в екип и в крайна сметка стимулира иновациите в полза на нашите клиенти.

Във връзка с разширяване на екипа, търсим да назначим:

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК (ХЛАДИЛНА И КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА)

Отговорности:

• Извършва превантивна поддръжка в рамките на дадените стандартни времена и следва процеса на сервизното обслужване;
• Извършва планови ремонти (отстраняване на неизправности) съгласно инструкциите за изпращане;
• Сътрудничество с доставчици и подизпълнители;
• Идентифициране и поръчване на необходимите резервни части.

Изисквания:

• Опит поне 2 години, като техник с климатици или хладилници;
• MS Office – потребителски познания;
• Техническо образование (хладилни системи електрически и механични);
• Добра комуникация/умения за работа в екип.

Нашето предложение:

• Възможност да станете част от иновативна компания с изградени традиции;
• Стабилност и дългосрочна заетост;
• Възможност за развитие с добре развита кариерна пътека;
• Отлична работна среда, атмосфера на разбирателство и взаимопомощ;
• Стандартно работно време – 5 дневна работна седмица, 8 часов работен ден(9-18);
• 200 лв. ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Годишен бонус от 2 брутни заплати;
• Служебен автомобил, таблет, компютър и телефон.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 2320 до 3580 лева на месец

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК