Обява
Gi Group

ТЪРГОВЕЦ ХОТЕЛСКА КОЗМЕТИКА И КОНСУМАТИВИ- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент - иновативна компания, специализирана в продажбите на хотелска козметика, консумативи и текстил, търсим да назначим:

ТЪРГОВЕЦ ХОТЕЛСКА КОЗМЕТИКА И КОНСУМАТИВИ

Ако Вие сте отговорен и енергичен човек, обичате да пътувате, то тотава ние търсим вас!

Вашите отговорности ще бъдат:
Да привличате и поддържате контакти с потенциални и настоящи клиенти;
Да представяте продуктите на клиентите, начина на тяхната употреба и цялостното им функциониране;
Да ръководите цялостния процес по осъществяване на продажбите;
Да договаряте и извършвате сделки по продажба на продуктите на предприятието;
Да изготвяте отчети и предложения за подобряване предлагането на продуктите;
Да поддържа актуална база данни с клиентите;
Да изпълнявате други задължения, възложени от прекият ръководител или от ръководството на предприятието, свързани с работата.
Нашите изисквания са:
Да притежавате Висше образование;
Да имате отлични комуникативни умения;
Да имате стремеж към постигане на резултати;
Да сте харизматична и усмихната личност;
Да сте отговорен и да имате желание за работа;
Да имате компютърна грамотност;
Да имате способност за обеждаване;
Да имате собствен автомобил;
Да имате готовност за пътуване в София.
Компанията предлага:
Въвеждащо обучение;
Пет дневна работна седмица, 8 часов работен ден;
Редовно възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
Приятна и спокойна работна атмосфера;
Ежемесечни бонуси на база клиент;
Постоянни повишения на заплатата при добри резултати;
Покриване на транспортни разходи (гориво и винетка), включително и амортизиция на автомобила;
Служебен телефон и компютър.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
1000 лева на месец

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Май.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК