Обява
Gi Group

ФИНАНСОВ БРОКЕР - УПРАВЛЕНИЕ НА АКАУНТИ - София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда.

За наш клиент- Инвестиционен посредник предоставящ брокерски услуги за търговия с над 30 000 финансови инструмента на международните финансови пазари, като валутни двойки, акции, борсови индекси, фондове, криптовалути, търсим:

                              ФИНАНСОВ БРОКЕР - УПРАВЛЕНИЕ НА АКАУНТИ

Ключови отговорности:
• Да комуникира с клиенти по телефон, чат и  e-mail за поставяне на поръчки и сключване на сделки;
• Да отговаря на клиентски въпроси за работа с платформа за търговия;
• Да изготвя анализи за пазарите на валута, акции и фючърси;
• Да изготвя справки и отчети за дейността на отдела;
• Да изготвя материали за публикуване на официалния сайт или за рекламни цели.
Нашите изисквания:
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Много добра компютърна грамотност, с отлично познаване на Microsoft Office, Outlook, Internet;
• Познания в областта на търговията на международните валутни пазари;
• Добра езикова култура и технически грамотен;
• Завършено/започнато висше образование;
• Възможност за работа на нощни смени.
Компанията предлага:
• Възможност за професионално развитие;
• Динамична работна среда, съвременен стил на работа;
• Работно време от понеделник до петък (вечерен и нощен труд);
• Централна локация близо до метростнанция.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 1550 до 1600 лева на месец

Категория:
Недвижими имоти
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
6.Август.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК