Обява
VIVACOM

Специалист, Предпродажбен процес – гр. София
VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.
За дирекция Корпоративни продажби ние търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция Специалист, Предпродажбен процес.

ОТГОВОРНОСТИ
Участва в процеса по проектиране и предоставяне на професионални услуги от портфолиото на VIVACOM
Консултира в технически аспект търговските екипи на VIVACOM
Презентира продуктите и услугите на VIVACOM на Бизнес клиенти
Участва в създаването на иновативни комплексни телекомуникационни решения, включващи фиксирани, мобилни, интернет, VPN, M2M и облачни услуги
Проследява и координира процеса по изграждане на предлаганите услуги до реалният им старт
Изготвя технически решения (High Level Design) на предоставяните телекомуникационни решения, съгласно изискванията на Бизнес клиентите или тръжни документации
ИЗИСКВАНИЯ
Висше техническо образование и/или квалификация по маркетинг
Познания в сферата на телекомуникационни мрежи – LAN, WAN, Мобилни мрежи и други
Познания в сферата на IP мрежи за предаване на данни – Интернет, VPN, TCP/IP
Опит в търговските преговори и изготвяне на комуникационни решения
Компютърна грамотност – MS Word, Excel, Power Point
Добро владеене на английски език
Комуникативност, аналитичност и организационни умения
Шофьорска книжка – категория B
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Интересна работа в динамична среда
Развитие в сферата на професионалните услуги за пренос на данни и специални клиентски решения
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Маркетинг
Адрес:
Цариградско шосе 115
Дата:
11.Юли.2019
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК