Обява
Easy Consult

Банков служител - касиер
Ref.No:
PS_LT_04
Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.
За българска компания в сферата на банковите услуги, съществуваща на българския пазар от 1991 г., търсим банков служител, касиер.

Вашите основни задължения ще са:
• Да получавате и изплащате парични средства в лева и валута
• Да оформяте касовите документи по установения в банката ред и да отговаряте за правилното им регистриране в системата
• Да следите и отговаряте за редовността на приеманите банкноти, монети и чекове
• Да съхранявате и да отговаряте за поверените Ви пари и други ценности
• Да обработвате необходимата документация при стриктно спазване на действащите вътрешно – банкови нормативни документи
• Да извършвате контрол на платежни нареждания в системата на банката
• Да съблюдавате стриктно опазване на банковата тайна
• Да комуникирате с клиентите, като ги обслужвате бързо, качествено и вежливо

Основни изисквания:

• Имате средно или висше икономическо образование ИЛИ опит в работа с левове и валута
• Компютърна грамотност
• Способност за работа под напрежение и комуникативност

Предимства
• Сходен опит във финансова институция
• Притежавате удостоверение за валутни касиери
• Силна мотивация, умения за работа в екип

Ако мислите, че Вие сте човека когото търсим, не се колебайте и подайте своето CV и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Банково дело
Финанси
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
10.Юли.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК