Обява
UpSkill Ltd.

Водещ онлайн хазартни игри с турски език (БЕЗ ОПИТ)/ Online kurpiyer - Türkçe (TECRÜBESİZ)- София
UpSkill е агенция за подбор на персонал, готова да направи всичко възможно, за да Ви помогне да намерите най-добрата възможност за работа. Нашият екип от експерти е с 15 години опит в консултирането и осигуряването на дългосрочна подкрепа при търсене на нова работа.
Вярваме, че съчетаването на професионализъм с откритост и положително отношение е най-добрата политика и затова сме готови да Ви съдействаме през целия процес на смяна на работодателя. Във всеки един момент можем да предложим множество свободни позиции в различни компании, нуждаещи се от голямо разнообразие от кадри.
Ако търсите нова работа, ние ще Ви предоставим множество възможности, ще бъдем на разположение, за да отговорим на всички Ваши въпроси, ще Ви помогнем да се подготвите за интервюто, ще предоставим пълноценна обратна връзка и ще Ви подкрепяме в процеса до първия ден на новата Ви работа.
Настоящият ни клиент е глобална компания за онлайн хазартни игри, която наскоро стъпи на българския пазар и активно се разраства. От тяхно име в момента търсим Водещи на онлайн игри с турски или английски език, които да се присъединят към екипа им и да се възползват от множеството кариерни възможности, които компанията предлага.

Ако проявявате интерес към тази възможност, това може да е шансът за професионално развитие, който търсите!

Отговорности:
Представяне на компанията в рамките на фирмената политика;
Демонстриране на различните игри по необходимия професионален начин;
Ангажиране на вниманието на играчите;
Поддържане на професионално ниво на техническа компетентност във всички игри (след преминаване на задължителното стартово обучение).

Изисквания:
Отлично владеене на турски или английски език;
Много добри презентационни умения;
Позитивно отношение;
Отговорност и внимание към детайлите;
Възможност за работа на смени.
Компанията предлага:
Отлична стартова заплата (2350-3150лв. бруто);
Бонусна система в допълнение на фиксираната заплата, която важи от самото начало и включва няколко отделни бонуси за добро представяне, нощни смени, почивни дни, празници и др.;
Атрактивен пакет от социални придобивки (карта за градски транспорт, Multisport карта, работно място в близост до метро, фирмено обучение; възможности за развитие в международна компания);
Гъвкаво работно време - възможност за работа на пълен или половин работен ден.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Бизнес /консултантски услуги
Населено място:
Гр. София
Дата:
5.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК