Обява
UpSkill Ltd.

Технически ръководител
За наш клиент, компания, която се занимава с ремонтно-строителна дейност, търсим организиран Технически ръководител, който да се заеме със следните функции:

Основни задължения:

• Контролиране на строителната дейност на обектите;
• Разглежда и предава работните проекти на изпълнителите;
• Подробно проучва ПСД и работните чертежи;
• Контролира и координира работата на подизпълнителите и поддържа връзка с инвеститора;
• Планира техническото обслужване;
• Контролира спазването на здравословни и безопасни условия на труд;
• Контролира качеството на строителството и материалите;
• Приема извършената робота по количество и качество, отчита изпълнението на
строителството и го предава на инвеститора;

Изисквания за заемане на длъжността:

• Мин. 1 година опит на подобна позиция;
• Активен шофьор;
• Чисто съдебно минало;
• Завършено средно – специално, строителен техникум и/или висше образование;
• Отговорност, прецизност и съобразителност;
• Свободно ползване на AutoCad и MS Office;
• Английски език на добро ниво;

Компанията предлага:

• Добро стартово възнаграждение;
• Трудов договор;
• Спокойна атмосфера и отлични условия на работа;
• Възможност за работа в международна среда в призната компания.

Не се колебайте да кандидатствате, ако Вашия опит и желание отговарят на горните критерии!
С удоволствие ще разгледаме Вашата кандидатура.
Ще се свържем с всеки подходящ кандидат.

Лиценз No.1740 валиден до 25.06.2019. Вашата кандидатура ще бъде третирана конфиденциално.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Адрес:
София, ул. Йоан Екзарх 7
Дата:
6.Юни.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК