Обява
Баумакс България ЕООД

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ- София
Описание
Направете кариера с HOMEMAX!

Ако искате да станете част от голяма и престижна търговска компания, присъединете се към нашия екип! За централния ни офис в гр. София, кв. Враждебна търсим

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Задължения и отговорности:
- въвеждане и осчетоводяване на документи в ERP система
- равнение на салда доставчици и клиенти
- работа с външни и вътрешни партньори на дружеството

Изисквания:
- добра компютърна грамотност –WORD, EXCEL и др.
- висше икономическо образование
- познаване на данъчното законодателство
- висока организационна култура
- опит на подобна позиция и работа със счетоводна програма - предимство

Ние предлагаме:
- добър социален пакет
- коректни трудови взаимоотношения
- фирмено обучение и работа при съвременни организационни стандарти
- възможност за професионално обучение и развитие

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви и смятате, че отговаряте на изискванията ни, очакваме Вашата кандидатура. Ние ще се свържем само с одобрените кандидати.

Срок за подаване на документи: 07.06.2019 г.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
9.Май.2019
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК