Обява
VIVACOM

Старши специалист ТВ Платформи – гр. София
VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Архитектура, планиране и изграждане на мрежата ние търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция Старши специалист ТВ Платформи.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ
Работа по проекти, свързани с дизайн и внедряване на TV платформи - DTH, IPTV / мобилни TV
Работа по проекти, свързани с дизайна и внедряването на TV Headend платформа – събиране на TV сигнали, обработка/encoding, мултиплексиране и криптиране
Предлага и разработва модели и технологии за изграждане на телевизионни услуги съобразно нови тенденции на развитие, с цел разширяване на възможностите на съществуващите услуги и предоставяне на нови услуги
Изготвя периодични отчети за развитието на проектите
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
Много добра компютърна грамотност – MS Office
Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо
Висше образование, степен Бакалавър в областта на Телекомуникациите, Електрониката или Компютърните науки
Аналитично мислене, ориентация към практически решения на проблеми и предизвикателства
Познаване на съвременните тенденции за развитие на телекомуникационните мрежи – архитектура, мрежови елементи, интерфейси, протоколи, системи за сигнализация и услуги
Познания в областта на: обработка на видео сигнали, криптиране (DVB-simulcrypt).
Познаване на стандартите за излъчване на цифрова TV - DVB
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Медии
Адрес:
Цариградско шосе 115
Дата:
12.Септември.2018
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК