Обява
Астреа Рикрутмънт ЕООД

Рецепционист за център по естетични процедури и лазерна епилация
Ref.No:
MV_RCEP
В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при
намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост
можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-
добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най-голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – медицински козметичен център за най-висок клас лазерни и естетични процедури, търсим отговорни и лъчезарни кандидати, за позицията Рецепционист.

Основни отговорности:
* Посрещане и обслужване на клиентите;
* Отговаряне на телефонни и електронни запитвания;
* Провеждане на телефонни разговори относно запазване на часове;
* Обработване на документация и въвеждане на данни;
* Работа със специализиран софтуер на български език, който улеснява работата на
служителите.
* Поддържане на чисто и приветливо работно място.

Изисквания към кандидатите:
* Завършено висше образование;
* Добра компютърна грамотност;
* Отлични умения за устна и писмена комуникация;
* Професионално и позитивно отношение;
* Възможност за гъвкаво работно време;
* Предишен опит ще се счита за предимство.

Клиентът ни предлага:
* Отлично твърдо възнаграждение и месечни бонуси;
* Постоянен трудов договор с реални осигуровки;
* Гъвкаво работно време;
* Задълбочено индивидуално обучение;
* Работа с подбрани клиенти и спокойна обстановка;
* Удобна и комуникативна локация на работно място.

Ако смятате, че сте подходящ(а) за тази позиция, направете следващата стъпка.
Моля, споделете вашата подробна автобиография със снимка (и не забравяйте да включите
референтния номер на обявата N-MV_RCEP).

Ние ще се свържем с всеки кандидат, който отговаря на нашите изисквания. Вашата
лична информация е от изключително значение за нас и е защитена съгласно
правилата на Комисията за защита на личните данни (Astrea Recruitment, рег. № 1809).
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. София
гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3
Дата:
22.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.