Обява
Банка ДСК АД

Специалист посрещане на клиенти- Велико Търново
Описание
Основни задължения:
Посреща клиентите, които посещават банковия офис и ги насочва към съответните места за обслужване
Дава базова информация за предлаганите от Банката продукти и услуги, включително и оказва помощ на клиентите при използване на машините, устройствата и приложенията за електронно банкиране
Насочва клиентите към конкретен служител при необходимост от справка и/или подобна информация за продукт/услуга на банката
Предоставя рекламни материали и демонстрира предимствата и възможностите на предлаганите услуги от Банката
Изпълнява работните си задължения, използвайки съвременни устройства, комуникационни средства и технологии

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – средно образование
Умения за комуникация с клиенти за идентифициране на техните потребности от финансови продукти/услуги
Много добра компютърна грамотност и познания/познаване на мобилни приложения/социални мрежи
Готовност за работа в динамична среда
За предимство ще се счита:

Познания в банковото дело и/или използване на електронно банкиране и системи за разплащания
Познаване/владеене на чужд език

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати
Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Администрация
Населено място:
Гр. Велико Търново
Адрес:
ул. “Московска” 19, Централно управление
Дата:
28.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК