Обява
Easy Consult

Техник ОВК- Варна
Ref.No:
DG_34
Описание
Техник ОВК
Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент търсим Техник ОВК.

Отговорности:

• Отговаря за техническата изправност на оборудването и спазването на общите норми
• Работи с техническа документация и инструкции;
• Извършва дейности по експлоатация, планова и аварийна поддръжка, технически преглед и профилактика на инсталациите и съоръжения;
• Участва в процеса по извършване на ремонтни, аварийни и планови дейности;
• Отчита и анализира технически данни и показатели;
• Следи за правилната експлоатация на инсталациите , машините и съоръженията;
• Ръководи ремонтните работи свързани с частите на сградата, за които отговаря;
• Отговаря за техническата изправност на оборудването и спазването на общите норми.

Изисквания:

• Средно или висше техническо образование ОВК или свързана сфера;
• Сертификат за работа с фреон – препоръчително (възможност за издаване на такъв сертификат);
• Самостоятелност при работа и чувство за отговорност.

Предлагаме:

• Постоянен трудов договор;
• Работа в развиваща се фирма;
• Вътрешно обучение;
• Работа с модерни технологии;
• Професионален екип.

Услугите на са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме актуалното Ви CV.

Ако имате допълнителни въпроси, може да се свържете директно с нас директно на 0882 356 944.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Инженери
Населено място:
Гр. Варна
Дата:
18.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК