Обява
Coca-Cola Business Services Organization

Специалист Търговска Политика- София
Описание
*На този етап позицията се предлага с договор за 6 месеца.

НАШИЯТ ЕКИП:
Отдел Управление Ръста на Приходиите (RGM) е част от функция Маркетинг и отговаря за три основни звена: Инвестиции на пазара (Търговска политика), Промоции и Ценообразуване. Екипът работи кросфункционално с отделите Продажби, Финанси, Маркетинг, Правен.

В частта Инвестиции на пазара търсим да назначим Специалист Търговска политика, който ще отговаря за проследяването на договорите за реклама, изичсляване на сумите за плащане и изготвяне на репорти свързани с договори за реклама.

ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
Ежемесечно изготвяне на файлове за рекансилация на договори
Ефективна комуникация с вътрешните клиенти във връзка с рекалнсилацията на договорите
Изготвяне на репорт за проследяване на договорите във Фрагментиран пазар
Подпомага Commercial Policy Lead в крос функциаонални проекти

ТВОЯТ ПРОФИЛ:
Добра компютърна грамотност и високо ниво на владеене на Excel
Добро ниво на Английски език
Аналитични умения и работа с големи бази данни
Добри комуникативни умения

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Възможности за обучение, развитие и дългосрочна кариера
Предизвикателна и динамична бизнес среда с достъп до съвременни практики и технологии
Висококвалифициран екип с желание за споделяне на опит
Атрактивен пакет от възнаграждения и социални придобивки
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. София
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
11.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК