Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Administrator Credite vorbitor limba romana- Русе
Описание
Probabil ca ne-ati observat deja ! TBI Bank isi doreste sa provoace normele deja stabilite, nu numai in domeniul bancar, dar si in modul in care lucram in fiecare zi.

Modelul nostru de succes și abordarea orientata catre client ne-au permis sa fim una dintre cele mai profitabile si eficiente banci din Bulgaria in ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesionisti a TBI Bank lucreaza intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni urmatorul creditor de generatie digitala. Cautam echipa, pozitie “Administrator Credite “, pentru noul nostru sediu din Ruse.

Descrierea jobului:
Efectueaza urmarirea creditelor acordate in cadrul departamentului, plati si rambursari de tot felul ( integrale sau partiale ) conform sistemului ERP utilizat;
Incheierea politelor de asigurare aferente bunurilor ce constituie garantia creditelor (pregatirea fișelor lunare de plata, plata integrala a primelor de risc financiar, menținerea relației cu companiile de asigurari in ceea ce priveste daunele );
Actualizarea datelor personale ale clientilor in baza de date (procesarea cererilor pentru schimbarea numelui, adresei, telefonului, etc. );
Generarea scrisorilor cu sold “0” pentru imprumuturile reziliate sau rambursate integral;
Emiterea oricarui tip de notificare la cererea clientului in functie de statusul imprumutului;
Administrarea cesiunilor pentru contractele de imprumut si trimiterea notificarilor catre client;
Orice alte activitati de natura operationala sau legate de buna administrare a imprumuturilor acordate; in concordanta cu politicile si procedurile interne, precum si cu fisa de post a departamentului.

Candidatul ideal :
Experienta intr-o institutie financiara bancara de minim 1 an;
Nivel fluent Limba Romana ( scris / vorbit );
Cunostinte operare MS Office (Word, Excel, Outlook);
Abilitatea de a lucra in echipa;
Limba Engleza ( reprezinta un avantaj ).

Ceea ce oferim :
Oportunitate de dezvoltare a carierei in cea mai profitabila si eficienta banca din Bulgaria (K10);
Un mediu de lucru prietenos intr-o companie multinationala alaturi de o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
Pachet salarial competitiv;
Beneficii suplimentare ( asigurare de sanatate, card sala sport , condiții preferențiale pentru produsele noastre ).

Daca suna interesant asteptam cu nerabdare sa auzim vesti de la tine !
Pentru a aplica la aceasta pozitie va rugam sa ne transmiteti CV-ul in limba Engleza!
Doar candidatii din lista scurta vor fi contactati pentru interviu!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Държава:
България
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
20.Ноември.2020
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК