Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Специалист Кредитна администрация - гр. София
TBI Bank е напълно лицензирана банка с фокус върху потребителското финансиране и кредитиране на малки и средни предприятия, оперираща в България и Румъния. Ние сме признати за най-печелившата банка в България през всяка от последните три години (Capital K10). TBI Bank е собственост на TBIF Financial Services, дружество на 4finance Holding.

TBI Bank предизвиква утвърдения модел на банкиране и съсредоточаваме усилията си да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Каним Ви да се присъедините към екипа на позицията:

Специалист Кредитна администрация

Търсим силно мотивиран и отговорен кандидат, който успешно да организира ежедневната си работа и да приоритизира задълженията си.

Основни задължения:

Администрира и осчетоводява кредитни сделки и документарни операции.
Осчетоводява, контролира и коригира счетоводни операции.
Осъществява контрол за коректното функциониране на кредитните продукти и услуги, както и за комуникацията между системите.
Участва активно във вземането на решения и оптимизирането на работните процеси.
Изготвя справки и отчети.

Изисквания:

Висше икономическо образование
Отлична компютърна грамотност /MS office/
Отлично владеене на английски език и/или немски език
Отлични комуникативност и умения за работа в екип
Аналитични способности, прецизност и точност
Комуникативни способности и умения за работа в екип

Нашето предложение:

Динамична работа в приятна атмосфера;
Възможност за развитие, както лично, така и професионално;
Възможност да работите в една от най-бързо развиващите се банки на българския пазар;
Отлична офис локация ( кв. Лозенец) и стандартно работно време (от понеделник до петък, от 9:00 до 18:00 часа);
Допълнителни придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Смятате ли, че ще направим добър екип заедно? Очакваме Вашата актуална автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Финанси
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
16.Май.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК