Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Консултант стокови кредити в търговски обект - гр.Варна
TBI Bank е напълно лицензирана банка с фокус върху потребителското финансиране и кредитиране на малки и средни предприятия, оперираща в България и Румъния. Ние сме признати за най-печелившата банка в България през всяка от последните три години (Capital K10). TBI Bank е собственост на TBIF Financial Services, дружество на 4finance Holding.

TBI Bank предизвиква утвърдения модел на банкиране и съсредоточаваме усилията си да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Каним те да се присъединиш към екипа на позицията:

Консултант стокови кредити в големите търговски вериги

Основни задължения:

Осъществяване на първи контакт с потенциални клиенти на Банката;
Предлагане на атрактивни варианти за финансиране при закупуване на продукти (стокови кредити);
Професионална консултация и съдействие на клиентите на Банката;
Административно обслужване на кредитите (приемане, проверка и обработка на необходимите документи)

Изисквания:

Отлични комуникативни умения;
Компютърна грамотност;
Мотивация за постигане на резултати;
Предишен опит при работа с клиенти е предимство, но не е задължителен.

Ние предлагаме:

Въвеждащо обучение;
Постоянен трудов договор;
Атрактивно възнаграждение, в което личният принос и резултати имат значение;
Гъвкаво работно време на смени;
Възможност за развитие на търговски и комуникативни умения;
Опит в компания лидер в своя бранш;
Екип от усмихнати и динамични професионалисти;
Социални придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена

Присъедини се към нашия екип от усмихнати професионалисти! Очакваме твоята автобиография!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора в Банката.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Банково дело
Консултантски услуги
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
9.Юли.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК