Обява
Easy Consult

Младши специалист Банкиране /без опит/
Ако сте без опит в банковата сфера, но имате желание за реализация, то тази позиция е точно за Вас!

Ще имате възможност за придобиване на нови знания, интересни и добри практики, както и да се докажете и развивате като професионалист. Нашият клиент е българска банка, доказана на пазара от 30 години и е сред първите 10 банки по балансова стойност.

Активности и задачи:
- Да подпомагате извършването на продажби и обслужването на клиенти във филиала на банката;
- Изготвяте клиентски справки и обновявате клиентски данни;
- Предлагате банкови продукти и услуги според индивидуалните нужди на всеки клиент;
- Подпомагате стимулирането на клиентския интерес към продукти и услугите на банката.

Подходящият кандидат е:
- Без или с минимален професионален опит в областта;
- Със средно или висше икономическо образование;
- Организиран, комуникативен и е екипен играч;
- С желание за активно учене и желание да се развива професионално по финансовата структура.

Ние Ви предлагаме:
- Работно време – Понеделник до петък, от 8:30 – 17:00ч.;
- Разширена и специална вътрешна обучителна програма;
- Възможност да изберете най-удобния Банков клон, в който да работите;
- Атрактивно основно заплащане, преференциални условия за услуги и продукти + гъвкава схема за бонуси.

Aко намирате позицията предизвикателна и отговаряща на Вашето образование и амбиции, моля изпратете ни Вашата автобиография!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Адрес:
Sofiya; Mladost
Дата:
8.Октомври.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК