Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Търговски представител - гр. Шумен
TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша. Част сме от 4finance, един от европейските лидери в областта на дигиталното потребителско финансиране.

Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение

Каним те да се присъединиш към екипа на позицията:

Търговски представител

Основните Ви задължения ще включват:
Обслужване на съществуваща партньорска мрежа и привличане на нови партньори;
Регулярни посещения на контрагентите на банката и извършване на обучения на служителите им;
Договаряне на кампании и активности.
Изискванията към Вас:
Търговски опит минимум 1 година (не се изисква опит в банковата сфера);
Много добри комуникативни и презентационни умения;
Ясни цели и амбиция за постигане на резултати;
Добра компютърна грамотност.
Нашето предложение:
Заплата + неограничен бонус за продажби
Търговски състезания с награди
Допълнително здравно и дентално застраховане
Страхотни колеги, с които работата върви леко и приятно
Преференциални условия за продукти на банката
Възможност за кариерно израстване

Присъедини се към нашия екип от усмихнати професионалисти! Очакваме твоята автобиография!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за съответната позиция
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
2.Декември.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК