Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Личен банкер- Ifbrs
Описание
Личен банкер
TBI Bank е напълно лицензирана банка с фокус върху потребителското финансиране и кредитиране на малки и средни предприятия, оперираща в България и Румъния. Ние сме признати за най-печелившата банка в България през всяка от последните три години (Capital K10). TBI Bank е собственост на TBIF Financial Services, дружество на 4finance Holding.

TBI Bank предизвиква утвърдения модел на банкиране и съсредоточаваме усилията си да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Каним те да се присъединиш към екипа на позицията:

Личен банкер в офис на TBI Bank

Основните Ви задължения ще включват:
Консултиране на клиенти, основно физически лица, относно пълната гама банкови продукти и услуги;
Продажба на банкови продукти и услуги, в съответствие с нуждите на клиентите;
Привличане на нови клиенти на банката извън офиса;
Прилагане на успешни търговски практики при осъществяване на консултиране и обслужване на клиенти, както и при предлагане и продажба на банкови продукти и услуги.

Изискванията към Вас:
Предишен търговски oпит не е задължителен,но е предимство;
Опит в банкова сфера не е задължителен, но е предимство;
Много добри комуникативни и презентационни умения;
Проактивно и ориентирано към клиента поведение;
Много добра компютърна грамотност.

Нашето предложение:
Основно възнаграждение плюс бонусна схема спрямо резултатите;
Въвеждащо фирмено обучение;
Възможност за лично и професионално усъвършенстване;
Социални придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.
Ако нашето предложение е атрактивно за вас, моля изпратете автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора в Банката.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Консултантски услуги
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
8.Януари.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК