Обява
Хаус Маркет България ЕАД

Сътрудник възстановяване на стоки- София
В ИКЕА обичаме да вършим нещата различно и да се забавляваме докато работим. Ние вярваме в хората, затова, каквото и да правим, винаги поставяме нашите колеги и клиенти на първо място.

Сътрудник възстановяване на стоки

Твоите задачи

• Отстраняваш повреди и преопаковаш мебели
• Анализираш причините за възникване на щети по опаковките и/или артикулите
• Предлагаш превантивни мерки за редуциране на постъпващите в отдела повредени артикули
• Анализираш и стимулираш продажбите на преоценените артикули
• Планираш нуждите от резервни части

Твоят профил

• Енергичност и способност за работа в динамична среда
• Инициативност и стремеж за постигане на резултати
• Умения за работа в екип
• Опит в работата с Microsoft Office
• Владеене на английски език ще се счита за предимство
• Опит в работата със складови програми, дърводелски инструменти и материали, ел. инсталации и техника ще се счита за предимство.

Нашето предложение за теб

•Работа на смени при 8 часов работен ден.
• Възможности за развитие в една от най-успешните световни търговски фирми
• Въвеждащо обучение;

Допълнителни придобивки:

• Отстъпка при пазаруване в магазините ИКЕА – 15 % и Интерспорт – 20%
• Годишен бонус, обвързан с представянето на магазина;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за почивка от вътрешни инициативи.

Семейни придобивки:

• Ваучер при раждане на дете – 100 лв;
• Ваучер при сключване на брак – 240 лв;
• Ваучер за децата отличници на нашите служители – 160 лв;
• Ваучер за новоприет студент – дете на наш служител – 320 лв.

Стани част от нашия екип и нека заедно превърнем ИКЕА в повече от място за работа, място за споделени ценности.

Бъди себе си с нас и открий възможностите за работа в ИКЕА!
Изпрати ни твоята автобиография в .doc или .pdf формат.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
гр.София, бул.“Околовръстен път“ 216
Дата:
15.Октомври.2020
Повече информация за Хаус Маркет България ЕАД може да получите ТУК