Обява
Easy Consult

Складови служители- София
Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

Наемаме Служители в Склад !

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:

- Tрудов договор, редовно заплащане и пълни осигуровки;
- Месечни бонуси;
- Допълнителни ваучери за храна;

Изисквания и задължения:

- Предишен опит е предимство;
- Работа с високоповдигачи е предимство;
- Отговорност към работата, изпълнителност и дисциплинираност;
- Възможност за започване веднага е предимство!

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: работник, склададжия, комисионер, пикър, оператор, служител в производство, опаковане, подреждане, товаро-разтоварна дейност, палетиране, сортировач, сътрудник, приемчик стока, пикер, ремонт, складова дейност, пакетаж, логистика, зареждане, снабдяване.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. София
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
1.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК