Обява
Оргахим

МЪРЧАНДАЙЗЕР - гр. София
Ref.No:
KA_CS_SF_001
Описание
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-Детайлно познава продуктовия каталог на дружеството и консултира клиентите относно свойствата, характеристиките и преимуществата на продуктите;
-Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на дружеството;
Участва в организацията и реализирането на промоционални акции и демонстрации ;
-Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване на стоките и мострите;
-Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;
-Следи за коректността на етикетите;
-Своевременно изучава нови артикули, технически характеристики, начин на употреба, предимства и друга необходима информация, свързана с предлаганите стоки и продукти от конкурентните марки.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Работно време : от вторник до събота включително;
-Изплащане на заработеното трудово възнаграждение на 1во число от месеца;
-Разработена бонусна система;
-Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
-Допълнителна медицинска застраховка;
-Допълнително пенсионно осигуряване за сметка на работодателя;
-Ваучери за храна в размер на 80 лв./месец;
-Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
-Карти с отстъпки за пазаруване в различни вериги магазини;
-Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации.

За допълнителна информация : 0882 650 480, Десислава Ковачева, спец. Човешки ресурси

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
бул. „Цариградско шосе“ 323
Дата:
25.Май.2022
Организация:
Оргахим
Детайли за организацията:
Повече информация за Оргахим може да получите ТУК