Обява
Баумакс България ЕООД

СЛУЖИТЕЛ в отдел ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ И АДМИНИСТРАЦИЯ- Бургас
Описание
НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HOMEMAX в гр.Бургас!

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

За подпомагане на нашия екип в гр.Бургас търсим ангажиран и отговорен сътрудник за позицията:

СЛУЖИТЕЛ в отдел ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ И АДМИНИСТРАЦИЯ

Ние предлагаме:
• допълнително- ваучери за храна на стойност 200 лв.
• допълнително- бонуси за постигнат резултат
• карта за отстъпка в обектите на дружеството
• възможност за участие в програма Multisport
• работа на смени по график

Основни задължения за длъжността:
• директна работа с клиенти, партньори и доставчици
• изготвяне на фактури
• обслужване на клиенти и рекламации
• контролиране въвеждането на поръчките
• заприхождаване на стоките и всички данни, свързани с персонал, стока и филиал
• обработка на кореспонденция, сортиране и обработка на листи
• оказване съдействие при инвентаризации
• работа със специализиран софтуер / стокова система

Подходящият кандидат:
• има опит в обслужване на клиенти и рекламации
• има опит в работата с партньори и доставчици
• има опит в работата със складови програми
• притежава добри комуникативни умения
• отлично владее Microsoft Office / Еxcel
• е лоялен, точен и отговорен
• е наблюдателен и експедитивен
• има желание за развитие

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр.Бургас, гл.път Бургас-София, 4-ти километър, бюро Информация, на вниманието на Управителя.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
7.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.