Обява
Easy Consult

Шофьор- София
Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, насочен към продажбата на високотехнологични и луксозни масажни столове, търсим Шофьор, за да се присъедини към екипа им.

Масажните столове, които компанията продава не само са от висок клас, но и са подходящи за лечение на различни здравословни проблеми. От релаксиращи масажи до акупунктурни масажи, като към това предлагат и много различни екстри за пълен комфорт.

Задължения и отговорности:

• Товарене на стоката в буса;
• Превозване на столовете до точен адрес на клиента;
• Разтоварване на стоката при клиента;
• Извършване на монтаж и инсталиране на столовете при клиента.

Изисквания към кандидатите:

• Предишен опит на сходна позиция;
• Шофьорска книжка – кат. B;
• Отговорност към поставените задачи;
• Добри умения в менажиране на времето за изпълняване на доставки и монтажи;
• Внимание към детайла и прецизност.

Като част от екипа, ще получиш:

• Трудов договор с пълни осигуровки;
• Твърдо заплащане + бонуси или заплащане на допълнително изработени часове;
• Сплотен екип;
• Служебен бус, с който лесно да превозвате стоката;
• Раздвижена и разнообразна работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.
Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Шофьори / Куриери
Дата:
27.Ноември.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК