Обява
Easy Consult

Бояджия - прахово боядисване- София
Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – водещ производител на охранителни ролетки, гаражни и промишлени врати, търсим:

Бояджия - прахово боядисване

Задължения:

- Подготовка на детайли за боя - почистване и обезмасляване;

- Разпределяне на боядисваните детайли, приоритетна работа;

- Организиране на работно място - приоритет, следене на складови наличности, почистване на работно място;

- Организиране на техническо обслужване и организация на документи и файлове;

- Опаковка.

Изисквания:

- Предишен опит+ Сертификат;

- Мотивиран и отговорен човек с внимание към детайла;

- Възможност за предвиждане на нуждите и да се ангажира да отговори в договорените срокове;

- Завършено средно образование.

Компанията предлага:

- Стандартно работно време от понеделник до петък - 09:00 - 18:00;

- Дългосрочна работа в утвърдена компания;

- Въвеждащо обучение;

- Възможност за развитие.

Подходяща локация за живеещите в районите на Дружба, Младост, Дървеница, Горубляне, Полигона- с. Лесново.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете своята автобиография, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция."

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Категория:
Строителство, Архитектура
Дата:
30.Декември.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК