Обява
Easy Consult

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ - София
Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент лидер на пазара на бързооборотните стоки търсим да назначим:

Складови служители

Ако ти си нашият кандидат, ще получиш:
Дългосрочна работа, постоянен трудов договор и пълни здравни и пенсионни осигуровки;
Регулярно увеличение на заплатата;
Допълнителни бонуси и социални придобивки;
Осигурен транспорт от София;
Въвеждащо обучение;
Възможност за развитие в компанията;

От теб очакваме :
Отговорност към работата;
Изпълнителност и дисциплинираност;
Завършено средно образование;
Умение за работа в екип.
Задълженията ти ще са свързани с :
Получаване на заявки;
Подготовка на поръчки;
Извършване на вътрешно-складов транспорт.
Позицията е подходяща за кандидати с опит като: работник, оператор, служител в производство, комисионер, зареждане, опаковане, подреждане, ремонт, монтажник, техническа поддръжка, складова дейност, логистика, пикър, приемане на стока, подготовка на поръчки, експедиране на заявки.

При интерес изпрати директно своята автобиография!

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Трудово възнаграждение:
От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Хранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
16.Януари.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК