Обява
VIVACOM

Експерт Архитектура и програмиране – гр. София
VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

Позиция: Експерт Архитектура и програмиране 2 – гр. София, във връзка с изпълнението на проект BG16RFOP002-1.005-0197-С01

ОТГОВОРНОСТИ

Дейност 1: Извършване на изследвания, изпитвания, измервания, необходими за разработването на продуктова иновация-ще изпълнява задачи по:

1.1 Изследвания, изпитвания и измервания за установяване на:
1.1.1. Методи и възможности за осъществяване на:
1.1.1.4. трансформиране на реч към текст
1.1.1.5. осигуряване на сигурност на оторизацията – подписване на документи с КЕП и облачно електронно подписване
1.1.4. Основни функционалности и програмиране - възможни подходи за реализация на функционалностите за трансформиране на реч към текст и осигуряване на сигурност на оторизацията – подписване на документи с КЕП и облачно електронно подписване
1.2. Анализ на информацията:
1.2.1. Дефиниране на технологията от разгледаните алтернативи за трансформиране на реч към текст и осигуряване на сигурност на оторизацията – подписване на документи с КЕП и облачно електронно подписване
1.2.2. Разработване на абстрактен модел по избраната технология за трансформиране на реч към текст и осигуряване на сигурност на оторизацията – подписване на документи с КЕП и облачно електронно подписване
1.2.4. Програмиране на избраните решения за трансформиране на реч към текст и осигуряване на сигурност на оторизацията – подписване на документи с КЕП и облачно електронно подписване
1.3. Изследвания, изпитвания и измервания, свързани с разработката на приложен модел на услугата
1.3.1. Програмиране на системна архитектура за трансформиране на реч към текст и осигуряване на сигурност на оторизацията – подписване на документи с КЕП и облачно електронно подписване
1.3.4. Тест на изготвената системна архитектура
Дейност 2: Създаване и тестване на прототип, свързан с разработването на продуктова иновация-ще изпълнява задачи по:

2.1. Създаване на бета версия на софтуерния продукт за осигуряване на услугата и тест в релевантна среда:
2.1.1. Създаване на бета версия на софтуерния продукт за осигуряване на услугата
2.1.2. Тест на услугата с бета версията на софтуерния продукт
2.1.3. FAT
2.2. Тестване на услугата:
2.2.1.Отстраняване на несъответствията (списък с подобрения)
2.2.2.Тест на подобрена бета версия
2.2.3.Създаване на работна версия на услугата
2.2.4.Финален тест и UAT (users acceptance tests) - приемане
ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование, степен Бакалавър, в една от изброените специалности: информатика/ софтуерно инженерство/ съобщителна техника/ телекомуникации
Минимум 5 години опит в разработка на софтуер
Отговорност и организираност

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации - инженери и техници
Адрес:
Цариградско шосе 115
Дата:
13.Август.2019
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК