Обява
Easy Consult

Оператор на машина с ЦПУ- Стара Загора
Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

Във връзка с навлизането на ново предприятие в гр. Стара Загора - водеща международна компания, лидер в производството на метални, крепежни елементи търсим да назначим:

Оператор на машина с ЦПУ

Отговорности свързани с позицията:
Управлява металообработващи машини с ЦПУ;
Подготовка на машината за изработка на детайли според предварително зададените чертежи;
Зареждане с необходимите материали;
Следене на машинните операции с цел проследяване на качеството на готовите изделия и правилното функциониране;
Спазване на установения работен и технологичен процес.

Изискавания към кандидатите:
Опит със металообработващи машини с ЦПУ;
Средно образование;
Внимание, прецизност и ориентация към високо качество на работа;

Компанията предлага:
Отлично твърдо възнаграждение;
Двусменен режим на работа- 1-ва и 2-ра смяна от понеделник до петък;
Tрудов договор на пълни осигуровки;
Месечни бонуси;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Дългосрочна перспектива, множество възможности за развитие и реализация при голям международен работодател.
Кандидатствайте сега и станете част от първите хора, които ще се присъединят към екипа на компанията!

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Стара Загора
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
29.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.