Обява
Coca-Cola Business Services Organization

Началник смяна склад- Търговище
Описание
НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:
Организиране и контролиране движението и товаро-разтоварните дейности в склада;
Координиране на реда за постъпване на автомобилите и тяхното ефективно обработване;
Организиране и извършване на периодични месечни проверки и инвентаризации и анализ на резултатите;
Контрол върху спазването на правилата по процедурите на Компанията;
Осигуряване безопасността на труда, реда и хигиената в склада;
Материална отговорност за суровините, материалите и готовата продукция в складовете;

ИЗИСКВАНИЯ:
Професионален опит в областта на управлението на складови стопанства;
Висше образование;
Умения за работа с MS Office, опит в работа със SAP е предимство;
Умения за управление на хора;
Готовност за работа на смени, вкл. и нощна;
Добри познания по английски език
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Да бъдете част от развиваща се компания изграждаща дългосрочни взаимоотношения със своите служители;
Работа в екип от професионалисти и динамична среда, предоставяща възможности за развитие;
Допълнителен пакет от социални придобивки и бонуси обвързани с постигнатите резултати;
Организиран служебен транспорт;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас моля да кандидатствате!
Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите, за които вие сте предоставили вашето съгласие.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на следващия етап в процеса по подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. Търговище
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
21.Януари.2019
Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК