Обява
Easy Consult

Касиер/ка в ресторанти за бързо хранене (може и без опит)- София
Описание
Касиер/ка в ресторанти за бързо хранене (може и без опит)
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост.

Търсим мотивиран кандидат за позиция „касиер“ в заведение за бързо хранене.
Ако ти си мил, любезен и усмихнат, то тази обява е точно за теб!

Основните ти задължения ще бъдат:
- Работа на каса
- Обслужване на клиенти
- Отправяне на поръчки към кухнята
- Поддържане на приятната и чиста работна среда

Перфектният кандидат:
- Иска да бъде част от млад и амбициозен екип
- Търси гъвкаво работно време
- Има желание да работи в динамична среда

В замяна ще получиш:
- Безплатна консумация по време на работа
- Въвеждащо обучение
- Нови познания и умения

Не отлагай, а кандидатствай сега и дай старт на своята нова кариера!

Изпрати ни своята актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
17.Септември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК