Обява
Хаус Маркет България ЕАД

Сътрудник детски кът/ Аниматор 6-часов работен ден
Описание
Твоите задачи и отговорности

Грижиш се за децата и участваш в забавните занимания в детския кът
Следиш за безопасността на децата в детския кът
Следиш за правилното ползване на съоръженията в звено – детски кът
Осигуряваш възможно най-доброто обслужване на нашите клиенти

Твоят профил

Минимум 1 година опит в работата с деца
Подход към клиентите и умения за работа в екип
Инициативност и стремеж за постигане на резултати
Способност за работа в динамична среда
Педагогическо образование е предимство

Нашето предложение за теб

Работа на смени при 6-часов работен ден
Възможности за развитие в една от най-успешните световни търговски фирми
Въвеждащо обучение

Допълнителни придобивки

Отстъпка при пазаруване в магазините ИКЕА и Интерспорт
Ваучери за храна
Карта за градски транспорт
Годишен бонус, обвързан с представянето на магазина
Допълнително здравно осигуряване
Храна на преференциални цени в ресторанта за служители
Ваучери за коледни подаръци
Ваучери за почивка от вътрешни инициативи
Семейни придобивки
Ваучер при раждане на дете
Ваучер при сключване на брак
Ваучер за децата отличници на нашите служители
Ваучер за новоприет студент – дете на наш служител
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Служители

Категория:
Забавление
Адрес:
гр.София, бул.“Околовръстен път“ 216
Дата:
11.Септември.2019
Повече информация за Хаус Маркет България ЕАД може да получите ТУК