Обява
Easy Consult

Касиер-продавач в магазин в кв. Надежда или кв. Драгалевци
Ref.No:
PS_JK
Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Търсим касиер-продавач за голяма верига супермаркети, съществуващи на българския пазар от 2010г.
Възможност за работа на 6 или 8-часов работен ден!

Ако сте мотивиран, динамичен и позитивен човек, който желае да се развива в голяма фирма с европейски стандарти и утвърдени практики, тогава тази обява е за Вас!

Основни задължения:
• Консултиране на клиенти и работа на каса;
• Разтоварване и подреждане на стока;
• Грижа за чистотата и добрата визия на магазина;

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Мотивирана и адаптивна личност, способна да работи в екип;
• Позитивна и любезна личност с нюх към обслужването на клиенти;
• Динамичен човек, който обича да работи в разнообразна среда.

Клиентът ни ще Ви предложи:
• Отлично възнаграждение;
• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване с покритие в голям брой медицински заведения;
• Изключителна коректност при заплащане, без никакви глоби и удръжки;
• Работа на три-сменен режим, без нощни смени.

Ако виждате себе си в тази роля, не се колебайте, кандидатствайте! :)

Ако това не е перфектната позиция за Вас, но смятате, че e подходяща за друг човек, когото познавате, моля споделете линка към обявата.

Ще се свържем само с одобрените кандидати в най-скоро време.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Хранителни продукти
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
1.Юли.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК