Обява
Easy Consult

Консултант продажби на мобилни устройства
Ref.No:
PS_DD
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Търсиш ли нова и интересна работа? Имаш ли интерес към актуалните технологии?

Ако искаш да градиш кариера в най-бързо развиващата се компания, доказан лидер в цял свят, или си човек с отношение към технологиите и модерния начин на живот и искаш да работиш това, което ти е страст, можеш да се присъединиш към отбора на нашия клиент – доставчик на известен бранд мобилни устройства и компютри.

Задълженията ти ще включват:
• да посрещаш и консултираш клиентите на магазина и да оказваш съдействие за избора на най-подходящия за тях продукт;
• да извършваш продажби;
• да познаваш и да представяш убедително качествата на продуктите;
• да поддържаш добрата визия на изложените устройства и аксесоари.

Изикванията към теб са:
• да си динамичен и екипен играч;
• да имаш интерес към продажбите;
• да си с отлични комуникационни умения;
• да си организиран и отговорен към клиентите и работата си;
• да имаш интерес в областта на технологиите.

Компанията предлага:
• възнаграждение и отлична бонусна система;
• магазини на различни и комуникативни локации в град София;
• приятна работна атмосфера на комуникативна локация;
• гъвкаво работно време на график;
• възможност за развитие.

Ако позицията представлява интерес за теб, може да кандидатстваш като изпратиш твоята автобиография.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
9.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК