Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Специалист кредитна администрация с румънски- Русе
Описание
Ако Ти:
Отлично владееш румънски език
Учиш бързо и се вълнуваш от финансовия сектор
Търсиш кариера с възможности за развитие
….. то тогава имаме страхотна възможност за ТЕБ!

Стани Специалист Кредитна администрация в нашия център в гр. Русе и се присъедини към една модерна банка, която променя пазара със своите иновации.

Основни задачи:
Администриране на кредити, издаване и съхраняване на документация
Извършване на записи, операции, свързани с плащания, обновяване на информация за клиентите и т.н.
Обработка на застраховки, свързани с кредити (подготовка на месечни фишове, пълно изплащане на премии за финансов риск, поддържане на контакт със застрахователни компании във връзка с понесени щети)
Генериране на нулеви писма за баланс за напълно изплатени или прекратени кредитни експозиции при тяхното закриване
Издаване на всякакъв тип известия при поискване, свързано със статута на кредитната експозиция

Успешният кандидат притежава също:
Умение за работа с MS Office пакет
Аналитични способности, прецизност и точност
Отлични комуникативност и умения за работа в екип
Предишен банков опит е предимство
Владеене на английски език е предимство

Нашето предложение:
Динамична работа в приятна атмосфера
Възможност за развитие, както лично, така и професионално
Работа на пълен работен ден в интернационална компания с възможности за кариерно развитие;
Офис локация в нашия нов център в град Русе и стандартно работно време (от понеделник до петък, от 9:00 до 18:00 часа)
Допълнителни придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Кои сме ние?
TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша. Част сме от 4finance, един от европейските лидери в областта на дигиталното потребителско финансиране.
Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Смяташ ли, че ще бъдем добър екип заедно?
Кандидатствай сега! Аplica acum

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа в „Ти Би Ай Банк” ЕАД се счита, че давате изричното си съгласие личните ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
13.Януари.2021
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК