Обява
ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Машинен оператор в Цех за метални изделия
Ние сме "Ви Джи Еф Метали"! Производството ни е фокусирано върху метални завършващи елементи за скатни и плоски покриви, и водоотвеждащи системи в индустриалното и жилищно строителство.

Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободно работно място за позицията МАШИНЕН ОПЕРАТОР В ЦЕХ ЗА МЕТАЛНИ ИЗДЕЛИЯ

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:
• Работа на:
1. Линия за разкрой на метални листове;
2. Гилотина;
3. Абкант хидравличен;
4. Машина за лазерно рязане;
5. Линия за производство на водосточни тръби и улуци;
• Сглобяване на метални изделия;
• Заваряване на метални изделия.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
• Завършено средно образование (техническо е предимство);
• Опит с изброените машини и дейности ще се счита за предимство;
• Отговорност и способност за работа в екип.

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
• Динамична работа и разнообразни ежедневни задачи;
• Приятна работна атмосфера;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
• Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.
Ако имате нужда от промяна и в нашата обява виждате възможност да се развивате като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят на посочените от нас критерии.
Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.Пловдив, бул.Карловско шосе 37
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК