Обява
ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Монтажник фотоволтаични инсталации
Описание
МОНТАЖНИК ФОТОВОЛТАИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ
Ние сме "Ви Джи Еф Инженеринг"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:
• Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви;
• Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие.
Във връзка с необходимост на екипа обявяваме свободно работно място за позицията
"МОНТАЖНИК НА ФОТОВОЛТАИЧНИ СИСТЕМИ ВЪРХУ ПОКРИВИ НА СГРАДИ”

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:
• Изграждане на външни електрически инсталации за фотоволтаични системи;
• Разчитане на линейни схеми за монтаж;
• Монтаж на външни електрически табла;
• Изпитване и измерване за изправност на фотоволтаични инсталации след приключване на монтажа.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
• Висше или средно техническо образование в областта на електротехниката или електрониката;
• Предишен опит в областта на соларните системи и технологии;
• Способност за самостоятелно четене и разбиране на техническа документация;
• Спазване на правилата за безопасност при работа;
• Коректност и отговорност при изпълнение на поставените задачи;
• Готовност за пътуване;

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
• Работа в екип от професионалисти и разнообразни ежедневни задачи;
• Приятна работна атмосфера;
• Фирмени обучения;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
• Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.

Ако имате нужда от промяна и в нашата обява, виждате възможност, да се развивате като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят, на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Строителство, Архитектура
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115
Дата:
9.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.