Обява
Easy Consult

Техник - поддръжка- Ботевград
Описание
Възможност за започване ВЕДНАГА!
За допълнителна информация: 0882 022 157 или 0887 0749 55;

Основни отговорности:

Ремонтира машините и оборудването, когато е налице проблем;
Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност;
Извършва профилактика, за да се уверява, че машината е в изправност;
Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания;
Инсталира нови машини при откриване на нови производствени линии;

Изисквания:

Средно образование
Компютърни умения
Технически умения
Организаторски умения
Отговорност
Комуникативност
Работа в екип
Готовност за рбота на смени

Ние Ви предлагаме:

• Много добро възнаграждение!
•Трудов договор с пълни осигуровки и зачитане на сходен трудов стаж!
•Ваучери/Купони за храна – 200 лв на месец!
•Месечни бонуси!
•Безплатен транспорт за интервюта и назначавания от: Враца, Мездра, Червен бряг, Румянцево, Луковит, Златна Панега.
•Безплатен транспорт за служители от: Новачене, Скравена, Врачеш, Правец, Разлив, Трудовец, Литаково, Мездра, Дърманци, Етрополе, Враца, Згориград, Моравица, Руска бела, Ябланица, Джурово, Тетевен, Лютиброд, Червен бряг, Угърчин, Дерманци, Торос, Пещерна, Брестница, Горна Кремена, Долна Кремена, Боденец, Галата, Глогово, Градежница, Български Извор.
•Осигурено работно облекло, работа в спокойна обстановка ;
•Обучение на работното място;

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция" или се обадете на 0882 022 157 или 0887 0749 55;

Ако това не е перфектната позиция за Вас, но смятате, че познавате човек с подобен профил, моля споделете линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като работник, оператор, служител в производство, електроника и компоненти, зареждане, опаковане, подреждане, визуален контрол, ремонт, автомобилен сектор, монтажник.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Енергетика
Производство - фармация
Населено място:
Гр. Друг
Адрес:
Ботевград
Дата:
29.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК