Обява
Easy Consult

Електротехник - Ботевград
Ref.No:
PS_DS
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, водещ европейски производител на продукти с приложение във ветеринарномедицинската практика, търсим ЕЛЕКТРОТЕХНИК.

Отговорности и задължения:

• Отговаряне за техническата поддръжка на машини и съоръжения;
• Извършване текущ, периодичен преглед и ремонт на ел. двигатели и други съоръжения;
• Монтиране и подбиране на подходящите съоръжения за производството;
• Инсталиране и пускане в експлоатация на ново производствено и технологично оборудване.

Основни изисквания:

• Опит в сферата на електротехниката – може и минимален;
• Отлично упрлавление на времето, за да бъдат изпълнени всички задачи в срок;
• Мотивираност и амбицираност за ефективно изпълнение на задачите;
• Начално или средно ниво на английски или немски език – предимство.

Компанията предлага:

• Отлично финансово възнаграждение с пълни осигуровки;
• Ваучери за храна всеки месец + премии;
• Покриване на транспортните разходи;
• Въвеждащо обучение.

Ако привлякохме интереса Ви, не се колебайте да кандидатствате, като ни изпратите актуална автобиография. Ще се свръжем с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Енергетика
Производство - фармация
Адрес:
Ботевград
Дата:
16.Юни.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК