Обява
Easy Consult

ЕЛЕКТРОТЕХНИК- Шумен
Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш уважаван клиент - международна производствена компания - търсим да наемем:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Вие сте подходящият кандидат, ако имате:

- Подходящо техническо образование;

- Минимум трета квалификационна група по електробезопасност;

- Опит на същата позиция е предимство;

- Умения за екипна работа и изпълнение на задачи в срок.

Вашите отговорности ще са свръзани основно с:

- Отстраняване на електрически повреди на оборудването;

- Съвместна работа с отдел поддръжка във връзка с диагностика и ремонт на автоматизирани производствени линии;

- Извършване на профилактични и планови прегледи на електрическата мрежа, машините и съоръженията.

Компанията предлага:

- Постоянна работа в утвърдена компания, предлагаща отлични възможности за развитие;

- Трудов договор, пълни осигуровки и много добро възнаграждение;

- Ваучери за храна на стойност 80 лв.;

- Бонус за транспортни разходи - 50 лв.;

- Коледни и Великденски премии;

- Работа на трисменен режим по график.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, моля, изпратете кратка актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи в рамките на 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, може да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1300 до 1600 лева на месец

Категория:
Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки
Населено място:
Гр. Шумен
Дата:
5.Юли.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК