Обява
Easy Consult

Машинен оператор, младши
Ref.No:
GG_Varna
Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.
Ние сме компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най- добрите кандидати.
И понеже вярваме в теб и твоето желание за развитие имаме отлична възможност за начинаещи кандидати.

За наш клиент, съвременно и утвърдено производство в сферата на хранително- вкусовата промишленост набираме кандидати, желаещи да се обучат и работят на позиция:

Какви са изискванията, за да кандидатстваш?

•Завършено средно образование;
•Силна мотивация и желание да се обучиш;
•Да носиш отговорност за правилното изпълниение на поставените задачи.

Какви са задълженията на тази позиция?

•Следене за правилното функциониране на машините;
•Носене на материална отговорност за получените суровини и материали;
•Реагиране при възникнала авария или сигнал за внимание;
•Спазване на лична и производствена хигиена.

Какво може да ти предложи фирмата?

•Шанса да се обучаваш на нови автоматизирани машини от експерти;
•Работа в международна компания, интересуваща се от своите служители;
•Работа на трисменен режим;
•Много добро заплащане, бонуси и допълнителни придобивки;
•Възможност за професионално развитие.

Ако привлякохме интереса ти, не се колебай да кандидатстваш, като ни изпратиш твоя автобиография или ни се обадиш на следните телефонни номера 0886 109 500/ 0882 112 877.

Ако тази позиция не представлява интерес за теб ще се радваме да помогнем на твой приятел или познат. За повече информация може да ни се обадиш на посочените по- горе телефонни номера или ни посетиш в нашият офис на адрес: бул. Симеон Велики 46Г.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 750 до 1000 лева на месец

Категория:
Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки
Населено място:
Гр. Шумен
Адрес:
Шумен, бул. Симеон Велики 46Г
Дата:
30.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК