Обява
Gi Group

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК- София
Описание
АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент- водеща,международна, търговска компания, търсим да назначим:

Ако Вие сте Деен и Енергичен човек с Административни и Организационни умения и опит, то тогава ние търсим Вас.

Основни изисквания:

- Опит на подобна позиция, по-специално е предпочитан при получаване и процедиране на фактури с поддоставчици
- Висше образование Икономика/ Бизнес администрация;
- Силна бизнес проницателност с отличен английски език;
- Опитът на SAP е силно предимство;
- Счетоводни и финансови умения; Познаване на българското право;
- Много добро боравене с Excel;
- Гъвкавост и мотивация за работа в динамична среда;

Ключови отговорности:

- Широк кръг от административни дейности;
- Събиране, прекодиране и процедиране на фактури на поддоставчици;
- Проверка и следене на месечни плащания;
- Изготвяне на отчети за разходи;
- Създаване на поръчки;
- Подкрепа при изготвяне на социални пакети;

Нашето предложение:

- Отговорна, предизвикателна и динамична работа;
- Възможност за развитие и професионално израстване;
- Атрактивно възнаграждение и социален пакет;

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Администрация
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
21.Януари.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК