Обява
Gi Group

Сътрудник склад - мотокарист- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За нашия клиент - утвърдена компания, лидер в своя сектор на българския пазар, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Сътрудник склад - мотокарист

*Ако нямате свидетелство за мотокар, но сте мотивиран - ние ще Ви обучим и предоставим удостоверение за правоспособност!

Отговорности:
- Подготвяне на заявки за зареждане на производство;
- Управлява мотокар по безопасен за служителите и стоката начин;
- Изпълнява различни складови задачи - товарене, разтоварване на материали;
- Отговаря за правилната експлоатация и текуща поддръжка на мотокара;
- Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност на труда.

Компанията предлага:
- Безплатен организиран служебен транспорт до работното място;
- Възможност за придобиване на опит в една от компаниите – лидери на пазара;
- Въвеждащо обучение;
- Трисменен режим на работа;
- Осигурено работно облекло;
- Ваучери за храна;

Изисквания:
- Предимство е притежанието на удостоверение за правоспособност за работа с мотокари;
- Опит на подобна позиция (като мотокарист, в склад / производство) поне 1 година;
- Мотивация и отговорност в изпълнението на поставените задачи;
- Умения за работа в екип.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете своята автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
29.Ноември.2021
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК