Обява
Gi Group

Консултант бързи кредити
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За нашия клиент - една от най-бързо развиващите се небанкови финансови институции за бързи кредити в страната търсим мотивирана и отговорна личност за позицията:

Изисквания:

- Висше или средно образование;
- Минимум 2 години опит в продажбите на кредити в небанкови финансови институции;
- Опит в управлението на екип;
- Високо ниво на комуникационни и организационни умения;
- Възможност за идентифициране на конфликти и вземане на бързи решения;
- Аналитично мислене, умение за откриване на нови възможности;
- Отговорна и лоялна личност.

Отговорности:

- Извършва директни продажби на финансовите продукти на компанията; следи за своевременното извършване на събиранията;
- Създава дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
- Следи за обслужването на предоставяните продукти;
- Управлява поверения му офис на компанията;
- Планира, организира и осъществява контрол върху продажбите на офиса;
- Подпомага, насочва и мотивира служителите си;
- Участва активно в развитието на бизнеса в региона.

Компанията предлага:

- Работа в динамична среда;
- Възможност за кариерно израстване;
- Мотивиращо възнаграждение и бонусна схема.

Ако имате интерес към предложението ни, моля изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Финанси
Бизнес /консултантски услуги
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Юни.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК