Обява
Анонс 2014 ЕООД

Офис асистент за нашия офис в София - Център
Описание и изисквания:

Офис асистент за София - Център в нашия офис.
Изисквания:
- Работа с Microsoft Office / Word, Excel и интернет
- Желателно е да знае английски или немски език.
- Няма ограничение за възраст.
-Умения за работа с клиенти.
- Работа в екип

Задължения:
- Документална и организационна работа.
- Връзка с клиенти и други сътрудници на фирмата.

Предлагаме:
-Постоянна работа с трудов договор и пълни осигуровки.
- Допълнително заплащане при добри резултати.
- Обучение и въвеждане в работата.
Заплащане основно стартово в зависимост от качествата на кандидата
от 700 лв до 850 лв без допълнителните.
С одобрените кандидати по автобиография, ще се свържем на телефон.
Телефон за връзка с нас 02 /9449280 и GSM: 0889433365.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 700 до 850 лева на месец

Категория:
Администрация
Държава:
Друга държава
Адрес:
бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска
Дата:
13.Януари.2022
Детайли за организацията:
Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК