Обява
Gi Group

Специалист ЗБУТ- Шумен
Описание

Специалист ЗБУТ
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща производствена компания, с над 25 години стабилно присъствие на българския и европейския пазар.

Във връзка с развитие на дейността, компанията търси, мотивирана и отговорна личност за позиция:

Отговорности:
Участва в разработването, внедряването и актуализирането на всички правила, свързани с безопасността на работа на служители и партньори на компанията;
Организира работата по установяването и оценката на професионалните рискове и разработване на проекти и програми за предотвратяване на риска за живота и здравето на служителите;
Изготвя оценки и препоръки относно съответствието на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд при въвеждането в експлоатация на обекти, производства, технологии, работно оборудване и работни места;
Организира обучението на КУТ и ГУТ, разработва и реализира програми за квалификация и преквалификация на работещите по ЗБУТ;
Организира, участва и подпомага разследването на обстоятелствата и причините за трудови злополуки;
Въвежда съоръжения за колективна защита и осигурява подходящи средства за индивидуална защита в случаите, когато е налице риск, който не може да бъде предотвратен;
Контролира спазването на изискванията на нормативните актове и изпълнението на задълженията в областта на ЗБУТ от служителите.
Изисквания:
Висше техническо образование;
Минимум три години опит на релевантна позиция;
Много добри познания на всички нормативни актове в областта на БЗР;
Много добра компютърна грамотност – MS Office;
Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
Адаптивна и проактивна личност;
Отлични организационни и комуникативни умения.
Компанията предлага:
Предизвикателна работна среда в бързо разрастваща се и стабилна компания;
Възможност за дългосрочна професионална реализация;
Възможности за участие в програми за обучение и квалификация;
Отлични условия на работа;
Мотивиращо възнаграждение и пакет от допълнителни социални придобивки.
Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Администрация
Населено място:
Гр. Шумен
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Септември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК