Обява
Easy Consult

Специалист Комуникации с Английски Език- Пловдив
Описание
Специалист Комуникации с Английски Език
Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Нашият клиент е водеща мултинационална компания в областта на B2B комуникационни решения. Във връзка със свой нов проект в гр. Пловдив търси квалифицирани и мотивирани личности за ролята на:

Ключови задължения:

• Приемане, обработка и предоставяне на становище по постъпили запитвания от клиенти по телефон, имейл;
• Съвместна работа с екип от специалисти за постигане на оптимални решения;
• Работа с фирмена база данни.

Профил на кандидата:

• Отлично владеене на английски език;
• Много добра компютърна грамотност;
• Комуникативност, ориентираност към клиента;
• Опит на сходна позиция ще се счита за сериозно предимство;
• Възможност за работа на график.

Компанията предлага:

• Въвеждащо обучение и реална възможност за кариерно развитие;
• Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
• Приятна и предизвикателна работна среда.

Ако работата представлява интерес за Вас, изпратете ни Вашата биография.

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Администрация
Бизнес /консултантски услуги
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
15.Април.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК