Обява

Продавач-консултант
Ref.No:
01
Ние сме търговска верига, специализирана в търговията с мебели.
Във връзка с отварянето на нашия нов магазин в гр. София, търсим да назначим продавач-консултант.

Основни отговорности:
• Отлично познаване и представяне на асортимента на фирмата
• Консултиране и продажба на краен клиент
• Обработка и контрол по изпълнението на поръчките
• Поддръжка на добър търговския вид на работното място

Задължителни изисквания:
• Завършено средно или висше образование
• Опит в продажбите и работата с крайни клиенти
• Много добра компютърна грамотност
• Умения за работа със складови програми и онлайн магазин
• Владеенето на английски език се счита за предимство

Личностни характеристики:
• Отлични умения за общуване с различни типове хора и ефективна работа с тях
• Умения за работа в екип и поемане на отговорност
• Положителна нагласа, учтивост, търпение и убедителност към клиента
• Инициативност и стремеж за постигане на резултати

От наша страна ние предлагаме:
• Добро възнаграждение
• Отлични условия на труд в търговски обект
• Редовно и сигурно заплащане
• Постоянен трудов договор

Ако позицията представляват интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:
1025 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Дата:
18.Май.2017
Организация:
Мебелмаг ЕООД