Обява
Easy Consult

Продавач-консултант в магазин за техника- Ботевград
Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент, една от водещите търговски вериги за бяла и черна техника

търсим ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ ЗА МАГАЗИН ЗА ТЕХНИКА.

Отговорности:
Приветливо и вежливо обслужване на клиентите;
Познаване на характеристиките на продуктите в отдела;
Консултиране и предлагане на компетентно мнение по отношение на продаваните уреди.

Изисквания:
Добри комуникативни умения;
Добра компютърна грамотност;
Умения за работа в екип;
Внимание към детайлите;
Средно или висше образование;
Професионален опит на подобна позиция.

Предлагаме:
Мотивиращо заплащане;
Ежемесечни бонуси;
Ваучери за храна – 80лв;
Допълнително здравно застраховане;
Възможност за израстване в сферата на търговията.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: Продавач- консултант, търговец, асистент.

Ако търсите ново предизвикателство, не се колебайте да се свържете с нас на тел: 0882362195 или да ни пишете директно във Viber.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Друг
Дата:
26.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК